Centrum Gier Planszowych Kruk

Centrum Gier Planszowych "KRUK" To miejsce w którym wspólnie gromadzimy posiadaną wiedzę, wyrażamy własne poglądy i pomysły dotyczące współczesnych gier Planszowych, bitewnych, karcianych i innych. To miejsce gdzie wspólnie pomożemy ci zrozumieć mechanikę i zasady takich gier! Miejsce gdzie doceniamy również zaangażowanie, kreatywność doświadczonych graczy. Miejsce gdzie tak naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od tego czy jesteś fanem warhammera czy po prostu lubisz od czasu do czasu zagrać w monopoly. Jeżeli szukasz sprawdzonych opinii o grach, odskoczni od gier komputerowych, lub graczy którzy z chęcią spotkają się przy jednym stole na wspólną grę, to z pewnością jest to miejsce dla Ciebie!


#1 2014-09-22 11:55:09

 Rakshi

Administrator

Skąd: z Bydgoszczy
Zarejestrowany: 2013-05-12
Posty: 115
Punktów :   
WWW

Turniej Summoner Wars

Zapraszamy na kolejny Turniej Summoner Wars który odbędzie się 27 września (w sobotę) o 16:00 w Kruku
do wygrania dowolna talia Summoner Wars dostępna w sklepie

Wpisowe na Turniej to 12zł (osoby które będą grały własną talią 10zł)
zgłoszenia do turnieju przyjmujemy od teraz do dnia turnieju (najpóźniej godzinę przed rozpoczęciem turnieju)

Osoby które nie są obeznane z grą a chciały by wziąć udział w turnieju zapraszamy na bezpłatne Treningi dzięki którym, każdy niezależnie od umiejętności będzie miał równe szanse i możliwość opracowania własnej taktyki wylosowaną talią.

szczegółowy regulamin Turnieju

Offline

 

#2 2014-09-24 08:51:13

Boliwar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-07
Posty: 5
Punktów :   

Re: Turniej Summoner Wars

Będę, wczoraj się zapisałem, żona wylosowała talię dla mnie, teraz muszę tylko wygrać

Offline

 

#3 2014-09-25 13:53:32

 Rakshi

Administrator

Skąd: z Bydgoszczy
Zarejestrowany: 2013-05-12
Posty: 115
Punktów :   
WWW

Re: Turniej Summoner Wars

spoko

a tak przy okazji dzisiaj i jutro jestem cały dzień więc jak ktoś chce potrenować to zapraszam

Offline

 

#4 2014-09-29 11:51:32

 Arya

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-05-12
Posty: 30
Punktów :   

Re: Turniej Summoner Wars

a oto wyniki:
I Miejsce - Arek
II Miejsce - Dawid
III Miejsce - Wojtek

Gratulujemy wszystkim uczestnikom

Offline

 

#5 2014-09-29 18:29:07

 Rakshi

Administrator

Skąd: z Bydgoszczy
Zarejestrowany: 2013-05-12
Posty: 115
Punktów :   
WWW

Re: Turniej Summoner Wars

Offline

 

#6 2014-10-01 09:50:40

Boliwar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-07
Posty: 5
Punktów :   

Re: Turniej Summoner Wars

Drugie miejsce, dobre i to jak na pierwsze gry. Choć wtopiłem w grach z Arkiem. Gdy odpadały nóżki wieży moim krasnoludom siadało morale;)  Trzeba był zagrać inaczej. Mam nadzieję, że będzie następny turniej i będzie nas więcej! Bo gra jest fajna, bardzo prosta i nie wymaga dużego ogrania.

Offline

 

#7 2014-10-01 10:54:50

 Rakshi

Administrator

Skąd: z Bydgoszczy
Zarejestrowany: 2013-05-12
Posty: 115
Punktów :   
WWW

Re: Turniej Summoner Wars

ja na temat swojej gry się nie będę wypowiadał
2x dałem się podejść w ten sam sposób

a i przy okazji w sobotę planujemy dodać do wypożyczalni nowe dodatki do Władcy Pierścieni więc jak byś miał wolną chwili to wpadnij pogramy we 3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.miasteczkoggc.pun.pl www.administracja-usm.pun.pl www.way-ninja.pun.pl www.grazycie.pun.pl www.prywatnymetin2.pun.pl